Firma Ara

METROPOL KULE EKİM'DE SATIŞA ÇIKIYOR Finans Haberleri

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içinde yer alan Metropol İstanbul, ilk 9 ayda yüzde 50 oranında bir değer kazandı. Lansmanının Ekim ayında yapılacağı belirtilen Metropol Kule’nin, şimdiye dek satışa çıkarılmış kısmının %75’inin satıldığı kesinleşti.


Avrupa’nın en yüksek binalarından biri olacak kulesi, rezidans ve ofis blokları, içerisinde 400 metre uzunluğunda lüks bir alışveriş caddesini de barındıracak alışveriş merkezi ve rekreasyon alanlarıyla Metropol İstanbul, dünyanın sayılı karma projelerinden biri olarak yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. ve Varyap - Gap İnşaat Ortak Girişimi tarafından İstanbul’un yükselen değerlere sahip semti Ataşehir’de inşa edilen Metropol İstanbul’un değeri 9 ay gibi kısa bir sürede yüzde 50 oranında değer kazandı. 2015 yılı başlarında tamamlanacak olan bu değerli proje; rezidans, ofis, alışveriş merkezi ve rekreasyon alanlarıyla, Türkiye’nin en büyük karma projelerinden biri olacak.

700 bin metrekare büyüklüğündeki inşaat alanını oluşturan üç yüksek bina ve bin 500’ün üzerinde bağımsız ünite ile Türkiye’nin en büyük projelerinden birisi olarak kabul edilen ve yükselen Metropol İstanbul’un lansmanı Ekim ayında yapılacak. Ekim ayında yatırımcılara Metropol Kule’nin lanse edileceği projede rezidans bloklarından satışa çıkan kısmın yüzde 75’i satılmış durumda.

 

Sponsor

Finans Haberleri

 • TSE, 39 firmanın sözleşmesini…

  TSE, 9 firmanın sözleşmelerini firma isteği, 14 firmanın sözleşmelerini ara kontrol olumsuzluğu, 16 firmanın sözleşmelerini ise…

 • Viyana Borsası’ndan İMKB Şirketleri…

  İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB), Borsa'da işlem gören 20 şirketin ağırlıklı piyasa değerinden oluşan bir endeks…

 • Piyasalardaki Altın Hareketleri

    Özellikle bayanların süs aksesuarı olarak ve beğenerek kullandıkları altın yine değer kazanarak değer seviyesini yükseltti.…

 • METROPOL KULE EKİM'DE SATIŞA…

  İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içinde yer alan Metropol İstanbul, ilk 9 ayda yüzde 50 oranında…

 • Firma Rehberi Nedir?

  • Firma Rehberi hizmetimiz, tüm firmaların ücretsiz bir şekilde kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış profesyonel bir firma rehberi servisidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır.

   Tüm kullanıcılar kendi firma sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. Ücretsiz firma ekle sekmesinden kaydını oluştururlar. Firma tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir.

   Her kullanıcı kendi firmasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı yada akla gelmeyen bir sebepten dolayı yanlış yayınlanan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız lütfen İletişim kurarak bizi bilgilendirin. ( Servisimizde 6698 Sayılı "Kişisel Verilen Korunması Kanunu" kapsamında Ad Soyad, GSM ve Mail bilgileri gösterilmemektedir. )