Başkent SOFT | Domain Tescili, Windows Hosting, Linux Hosting, SSL Ser - Kurumsal

Kurumsal

Değişen ve gelişen dünyada teknolojiyi BaşkentSOFT olarak yakindan takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman, profesyonel kadromuz görsel tasarimlari inovatif fikirleri ile birleştirerek sizlere sunuyor. Baktiğımız zaman BaşkentSOFT olarak web yazılım ,web tasarım , reklam yönetimi , sosyal medya ,e-ticaret danışmanlığı ,sosyal medya danışmanlığı gibi birçok profesyonel hizmet veriyoruz. 

Firmamiz müşterilere verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmektedir. Projeler geliştirirken müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmeden projeler geliştiriyoruz. BaşkentSOFT olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kreatif ve yeniliklere açik projeler çagın gereklerine uyum sağlıyoruz.

 

                     

Konusunda uzman genç ve dinamik ekibimiz her projeyi başlarken o projeye büyük bir aşkla inovatif fikirler üretiyor . BaşkentSOFT olarak müşterilerimizi sert rekabet koşullarının yaşandığı web sektöründe sizleri her zaman rakiplerinizden bir adım önde tutmayi amaçlıyoruz. 
Web dünyasında ürettiğimiz yüzlerce başarılı proje ile büyüyen bir aileyiz. Sizlerde bu aileye katılmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Online Satisi Yapilan Paketler de, Ödeme Sonrasinda, Dijital ürün Oldugu icin, Paketin iadesi kabul edilemez,
Kullanicilar satin alarak bunu kabul etmis olur.!
Copyright 2001 - 2017 Başkent SOFT | Domain Tescili, Windows Hosting, Linux Hosting, SSL Sertifikası